نحوه همکاری تامین کنندگان کالا با قیمت خوب

قیمت خوب نیز در جهت حمایت و پشتیبانی از تولید،‌ خصوصا تولید دانش بنیان در خط فروش به تولیدکنندگان عزیز کمک می کند.

با افزایش فروش و در سایه رونق تولید، بسیاری از مشکلات اجتماعی مرتفع خواهد شد. از این رو دست همکاری به سوی تولیدکنندگان عزیزمان دراز می کنیم.رونق و جهش تولید بیشتر به فروش نیازمند است. با توجه به شرایط امروز بازار و هزینه های بالای تبلیغات ، شرکت های تولید کننده جهت بازاریابی و لانچ محصولات خود در بازار داخل می توانند از سایت قیمت خوب بهره مند شوند به این صورت که محصولات شما توسط نیروهای مجرب قیمت خوب درج میشود و بنرهای تبلیغاتی آن ساخته  و بارگذاری میشود.

معمولا تامین کنندگانی که به قیمت و کیفیت کالاهای خود واقفند، بدنبال توسعه کسب و کار و فروش خود هستند. آنها تمایل دارند به سازمان ها و ادارات، تالارها و رستورانها و فروشگاه های مختلف کالا عرضه نمایند. قیمت خوب آمادگی همکاری با تولیدکنندگان و بنکداران شوینده کشور را دارد.

قیمت خوب در حال حاضر به بسیاری از شرکتها، سازمانها، بیمارستانها و فروشگاه ها سرویس می دهد و اکنون با توجه به نیاز مشتریان، بر آن شدیم تا سبد فروش محصولات را تکمیل و خدمات گسترده تری ارائه نمائیم.چنانچه شما هم یک تولیدکننده، بنکدار یا واردکننده کالا هستید و تمایل دارید محصولات خود را در لیست سبد فروش پخش قیمت خوب قرار دهید، خواهشمندیم درخواست خود را به شماره زیر در واتس اپ ارسال نمائید:

                                               09305696451

جزئیات همکاری در واتس اپ به اطلاع شما خواهد رسید.

بعد از اینکه نحوه همکاری مورد توافق قرار گرفت، امکان درج محصولات شما در سایت قیمت خوب فراهم می شود و به عبارتی بازاریابی اینترنتی شروع میشود.